KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8368430
nr 836 8430
signerad E Berthelemy, 1800-tal, kustmotiv med figurer, 34x65
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:09:23
7/7 22:57:03
3.200 kr
15/7 15:04:14